ВИСТАВКА «Хліб/КондитерЕкспо-2011»


З 7 по 10 червня 2011 року в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбулася 16-а Міжнародна спеціалізована виставка «Хліб/Кондитерекспо-2011».
Ця виставка вже багато років є заходом, що об’єднує всіх пекарів України. Вона дозволяє представникам цієї благородної і важливою для кожної людини професії представити досягнення своїх підприємств, «звірити годинники“ за успіхам колег, відстежувати досягнення технічного і технологічного прогресу в галузі і знайти нових надійних партнерів для подальшого розвитку хлібного бізнесу.

Точно розуміючи структуру та особливості хлібного виробництва, вимоги хлібного ринку до продукції, компанія POLPAK вийшла на ринок упаковки для хліба з високоякісної, сертифікованої європейською продукцією. Ми представили гостям та учасникам виставки весь асортимент своєї продукції і продемонстрували вміння швидко і якісно реагувати на будь-які побажання представників хлібозаводів. Наше спільне польсько-українське підприємство завжди готове забезпечити можливість нашим постійним партнерам і новим друзям реалізувати свої плани і побажання в питаннях якісної упаковки для хліба, і ця виставка і укладені на ній контракти тому доказ. Підбиваючи підсумки виставки, можна з упевненістю говорити про те, що виробники хліба в повній мірі усвідомлюють вимоги покупця до продукції, її якості, зовнішньому вигляду, впізнаваності на прилавках магазинів, терміну зберігання. Цим і обґрунтовується їх бажання мати гарну, якісну європейську упаковку своєї продукції.

Дякуємо за конструктивне спілкування і роботу. Бажаємо Вам нових висот у Вашій благородній справі.
З повагою, колектив компанії POLPAK.