ВИСТАВКА «Хліб/КондитерЕкспо–2012»

З 24 по 26 квітня 2012 року в місті Києві, в Міжнародному виставковому центрі проходила 17-та міжнародна спеціалізована виставка «Хліб/Кондитерекспо–2012».
Компанія POLPAK традиційно взяла участь у цій виставці, яка завдяки своєму масштабу і спеціалізації заслужено вважається провідною подією в хлібопекарській і кондитерській галузях України.

Стенд компанії відрізнявся тим, що, крім кращих зразків хлібної упаковки, ми продемонстрували і процес пакування хлібобулочних виробів. У цьому нам допомогли наші партнери – Ліхачовській комбінат хлібопродуктів, ДП фірма «Рома» і ТОВ «ДЕН-Сервіс», які люб’язно надали необхідне обладнання. Універсальний вузол для упаковки в поліпропіленові пакети для хліба складався з машини для розкриття пакетів і кліпсатора з нанесенням дати на кліпсу. Цим ми не тільки наочно продемонстрували процес упаковки хліба, але й показали, як можна просто і недорого організувати у себе на підприємстві упаковку хлібної продукції.

Особливою подією для компанії POLPAK на виставці було те, що наш стенд відвідав голова Ради об’єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром» Васильченко Олександр Миколайович. Разом ми обговорили важливу роль упаковки для хліба у всьому процесі хлебопроизводства і прийшли до висновків, що основними показниками є якість, ціна і надійність постачальника.

Як завжди, відвідувачі нашого стенду отримали кваліфіковані консультації спеціалістів в області упаковки хлібобулочних виробів, а також необхідного обладнання.

Хотілося б подякувати всіх відвідувачів та організаторів виставки. Ми сподіваємося, що наші старання принесли багато користі пекарям, і ми готові і надалі допомагати нашим партнерам в цій, одній з найблагородніших професій.
З повагою, колектив компанії POLPAK