Виставка «Upakovka 2018».

З 11 по 13 серпня 2018 року в місті Києві, в Міжнародному виставковому центрі проходила міжнародна спеціалізована виставка «Upakovka 2018»
Компанія POLPAK також взяла участь у цій виставці, яка завдяки своєму масштабу і спеціалізації заслужено вважається провідною подією в хлібопекарській і кондитерській галузях України.


Стенд нашої компанії відрізнявся яскравими фірмовими кольорами і його легко було знайти та впізнати, а наші спеціалісти з радістю допомагали та відповідали на всі питання.

Крім кращих зразків хлібної упаковки, ми продемонстрували і процес пакування хлібобулочних виробів.  Ми продемонстрували машину для розкриття пакетів в роботі, що привернуло дуже багато уваги зі сторони відвідувачів.  Цим ми не тільки наочно продемонстрували процес упаковки хліба, але й показали, як можна просто і недорого організувати у себе на підприємстві упаковку хлібної продукції, а ще збільшити швидкість пакування  хлібу за рахунок автоматизації процесу упаковки. Завдяки нашим поліпропіленовим пакетам та столу для роздуву можна збільшити швидкість упаковки до 45 буханок за одну хвилину а також зменшити кількість задіяних в процесі пакування робітників.


Відвідувачі нашого стенду отримали кваліфіковані консультації спеціалістів в області упаковки хлібобулочних виробів, а також необхідного обладнання.

Хотілося б подякувати всім відвідувачам та організаторам виставки. Ми сподіваємося, що наші старання принесли багато користі пекарям, і ми готові і надалі допомагати нашим партнерам в цій, одній з найблагородніших професій.
З повагою, колектив компанії POLPAK