Спростовуємо міфи про упакований хліб!

Український споживач стає щодалі грамотнішим у виборі продуктів харчування. Більше уваги звертає на зовнішній вигляд, склад, термін реалізації, інформацію про виробника, умови придатності тощо. Повну інформацію про продукт можна звичайно прочитати на упакуванні.

Якщо мова йде про продукт №1, то донедавна ми вірили в те, що непакований хліб свіжіший, оскільки нібито прямо з печі потрапляє на стіл та не так швидко псується.  В умовах реалій ми зрозуміли наскільки важливо споживати упакований хліб та наскільки хибними були наші упередження. 


Помилкові міфи про упакований хліб:

Міф №1 Упакований хліб не такий свіжий, як без упаковки  

Хліб без упаковки при зберіганні втрачає вологість м’якушу, на нього впливають – перепади температури, умови зберігання, транспортування та інші чинники, тому він швидше черствіє. Тоді, як упаковка дозволяє щонайменше вдвічі довше зберігати продукт свіжим та ароматним. Термін зберігання неупакованого хліба – 24 — 36 годин, а упакований хліб  має термін придатності – від 2 до 5 діб.

Міф №2 Хліб в упаковці містить багато консервантів, тому не так швидко черствіє

Ні, в упаковку надходять ті самі хліби, що й без упакування. Різниці між ними немає. В середньому термін придатності хлібної продукції — від 24 до 72 год., залежно від виду борошна та пакування. 

Міф №3 Товаровиробники приховують повну інформацію про продукт та не пишуть її на упакуванні.

Споживач повинен знати, що Законодавством України заборонено приховувати інформацію про складники продукту . Це контролюється новим законом України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Штрафи за поширення інформації, що вводить в оману, застосовуються у розмірі до 5% доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

Міф №4 Упакування значно здорожує продукт:

Різниці в ціні пакованої та непакованої продукції незначне та складає не більше 5% від його вартості. 

Міф №5 Хліб без упаковки – смачніший

Смак хліба перш за все в його інгредієнтах. Аби хліб не просто втамував голод, але й приніс користь, краще вибирати вироби, які містять натуральні інгредієнти: наприклад, сухофрукти, горіхи, льон, насіння гарбуза. У них містяться важливі вітаміни і мікроелементи.

Міф №6 Упаковка – шкідлива для здоров’я

Для пакування хлібобулочних виробів використовують пакувальні матеріали, застосування яких у контакті з харчовими продуктами, дозволено центральним органом виконавчої влади. Пакувальні матеріали враховують особливості продукту з делікатною текстурою, відносно коротким терміном придатності та відповідають діючим державним стандартам. Сучасна упаковка, в основному, перфорована, має невеликі отвори, які дозволяють хлібу «дихати», не зазнаючи стороннього впливу середовища.

Джерело інформації: galinfo.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *