Футбольна зустріч команди «ПОЛПАК» зі «Спортивним корпусом»

Вирішальну гру на другому етапі суперники провели без своїх основних голкіперів, і в воротах грали польові гравці. Швидше освоїлися і першими завдали небезпечного удару гравці «Спортивний корпус». Безсонов добре приклався по м’ячу, і Удовиченко впевнено, як для польового гравця, впоралися з таким непростим ударом. Через хвилину вже гравці «Polpak» вивели на ударну позицію свого кращого бомбардира Белозеренка, і той небезпечно пробив з-за штрафної — м’яч пройшов поряд з правою штангою. Трохи згодом команда «Спортивний корпус» кілька разів робили спроби атакувати вп’ятьох, але хороші дії в обороні гравців «Polpak» звели нанівець всі наступальні варіанти суперників. І тільки на одинадцятій хвилині рахунок в цій грі був відкритий. Белозеренко в боротьбі обійшов Польового, але Велигор зупинив прохід гравця «Polpak» вибивши м’яч за бокову лінію. Фенченко ввів м’яч в гру на Белозеренко, Роман пробив метрів з 15 ти (і правильно зробив). Цеховський не очікував удару з такої дистанції і виявився не готовий — м’яч залетів у правий кут воріт 1 — 0.

Команда «Спортивний корпус» перевели гру на половину суперників і мали можливість швидко відігратися. Гравці «Спортивний корпус» продовжили атакувати і на початку п’ятнадцятої хвилини домоглися свого, зрівнявши рахунок. Вдався провести швидку атаку лівим фланг, і Велигор, скориставшись позиційною помилкою суперників, вивів на завершальному удар на порожні ворота Череповского. Перший удар Артема прийшовся в ліву штангу, а повторний в лівий кут воріт — 1: 1. Пропустивши м’яч, гравці «Polpak» спробували повернути собі перевагу в рахунку, але до моментів справа так і не дійшла, а от суперники зуміли провести ще одну результативну атаку і вийти вперед. Череповский на лівому фланзі обігрався з Вєткою і з лінією штрафного точно пробив в дальній верхній кут ворот — 2: 1. Команда «Polpak» взяв тайм-аут і через хвилину вирівняли цифри на табло. Ковешников непогано зловив стрибучий м’яч на ногу і від правої бровки навмання пробив у бік воріт — на подив усіх, і до цього удару виявився не готовий Цеховський, провівши ігровий снаряд тільки поглядом 2 — 2.

До перерви команди «Спортивний корпус» володіючи територію, так і не змогла створити гостроту біля воріт суперника, а от суперник, в особі Ковешников, ще раз спробував застати зненацька Цеховський, але на цей раз Андрій зіграв надійно. Не встигла секундна стрілка зробити один оборот в другому таймі, як команда «Polpak» вийшла вперед. Віталій Співак передачею зі своєї половини обрізав трьох суперників і організував контратаку своєї команди. Помазан перевів м’яч з лівого на правий фланг, а Белозеренко в один дотик влучно пробив у ближній правий кут воріт — 2: 3. Недовго мала перевагу команда «Polpak»: через дві хвилини Бессонов зважився на удар від правої бровки, м’яч на шляху до воріт зачепив Фенченко, змінив напрямок і влетів в дальній лівий кут воріт — 3: третя Через хвилини команди «Polpak» упустили реальну можливість ще раз вийти вперед. Удовиченко ввів м’яч кидком через весь майданчик, Бессонов не зміг перервати цю передачу, і Белозеренко виявився один навпроти воріт суперника, але пробив прямо у воротаря Цеховський. Після цього моменту команди на деякий час втратили концентрацію і допустили ряд серйозних помилок. Але якщо колектив «Polpak» знову не зумів скористатися наданою можливістю, то футболісти «Спортивного корпусу» виявилися більш вдалим. Череповский підібрав ігровий снаряд і відправив двох своїх партнерів в контратаку на одного воротаря. Простий розіграш м’яча, і Польовий вивів Велигор на порожні ворота — 4: 3.

Гравці «Спортивний корпус» не зупинився на досягнутому і продовжив атакувати. Польовий міг застати зненацька Удовиченко, але в останній момент Владислав встиг підставити ногу, і м’яч пішов на кутовий удар. В черговий раз до атаки підключився Цеховський і допустив помилку при передачі. Співак несильно низом спрямував м’яч у бік порожніх воріт суперника. Виправляючи свою помилку, голкіпер «Спортивного корпусу» встиг наздогнати м’яч і вибити його за межі поля. Уже в наступній атаці вп’ятьох, команда «Спортивний корпус» збільшила свою перевагу до двох м’ячів. Впевнений розіграш за участю всієї п’ятірки гравців завершився передачею Велигор з флангу на п’ятачок, де ніким не прикритий Польовий легким дотиком підправив м’яч у правий нижній кут воріт — 5 — 3. Команда «Polpak» мала шанс скоротити розрив у рахунку, Белозеренко сильно пробив зі штрафної зони в правий кут воріт, але Цеховський був надійний і ногою вибив м’яч на кутовий. Штурм воріт «Спортивного корпусу» продовжився, і Помазан двічі змусив вступити в гру Цеховського. І тільки через хвилину команда «Polpak» домогася бажаного, результативно розігравши кутовий удар. Фенченко покотив під удар Ковешникову, і м’яч залетів у ближній верхній кут воріт Цеховського — 5: 4. Команда «Polpak» з надією відігратися продовжила шукати щастя біля чужих воріт, але більшість ударів були неточні або їх брали на себе гравці «Спортивного корпусу». У встановлений час футболістам «Полпак» не щастило. Спочатку Белозеренко зіграв на випередження в центрі поля, пройшли трохи вперед і пробив поруч із правою штангою, а потім Помазани довгою передачею обрізав всіх гравців «Спортивний корпус», і Ковешников, прийнявши м’яч в метрі від воріт суперника, несильно пробив, потрапивши в дальню ліву штангу. Гравці «Спортивний корпус» зуміли втримати переможний результат і обійти суперник в турнірній таблиці, завершивши другий етап змагань на першому місці, а «Полпак» на другому.