Футбольна команда «POLPAK»

Навесні 2017 року фірма POLPAK створила футбольну команду для підтримки фізичного здоров’я своїх працівників. З цього часу футбольна команда POLPAK вже завоювала 3 кубки в чемпіонатах міста Харкова. За цей період гравці нашої команди отримували нагороди за найкращого голкіпера та за найкращого гравця.

І в літньому турнірі ми як завжди приймали участь. В трьох матчах плей-офф наша команді отримала 3 перемоги і без всяких сумнівів мала всі шанси на перемогу в фіналі.

16 вересня 2018 року на полях металісту відбувся фінал літнього міні-футбольного турніру «Металіст ліга» в якому команда POLPAK гідно приймала участь і зайняла почесне 2-ге місце у дуже напруженому матчі. Вся гра проходила у дуже жорстокій боротьбі за кожен сантиметр поля, чому є свідченням вилучення гравця суперників який не зміг зупинити нашого нападника дозволеними методами. Обидві команди створили багато гольових моментів але всеж суперник виявився трішки сильнішим. З рахунком 3-1 ми посіли друге місце, а наш голкіпер знову отримав звання найкращого голкіпера!