Що треба знати при покупці хліба?

Сьогодні на полицях магазинів можна знайти величезний вибір хлібобулочних виробів. Покупцю інколи дуже складно обрати, адже ароматні буханки без упаковки манять своєю хрусткою скоринкою і здаються більш привабливими та свіжими. Але чи так це насправді? Які переваги та недоліки упакованого та не упакованого хліба?
Щодня супермаркети відвідують тисячі людей, і мабуть, кожен другий покупець обирає собі хліб. Варто замислитись, скільки відвідувачів встигло потримати у руках буханку «прямо з печі», що лежить на лотку з самого ранку. Вже через пару годин зберігання, на буханці накопичується безліч бактерій.

 ✅ Упаковка захищає хліб від потрапляння мікроорганізмів. Ви можете бути впевнені, що продукт убезпечений від можливого недотримання санітарно-гігієнічних норм під час транспортування до точки продажу та зберігання у торговому залі.
✅ Упаковка виступає гарантом захисту продукту від підробок. На ній, окрім інформації про виробника, ви знайдете інформацію про склад продукту, інгредієнти які до нього входять, дату виготовлення та умови зберігання. Тоді як про складники хліба без упаковки можна лише здогадуватись. Відсутність складу продукту і виробника на етикетці можуть ввести покупця в оману. Тож доводиться розраховувати на чесніть виробника та дотримання усіх норм виробництва. 
Інколи серед прихильників не упакованого хліба можна почути, що упаковка не дає «дихати». Сучасна упаковка, в основному перфорована, має невеликі отвори, які пропускають повітря всередину. 

✅ Отже хліб «дихає» при цьому не зазнає стороннього впливу середовища.
Термін зберігання не упакованого хліба – 24 години, на нього впливає атмосферне середовище, люди та багато іншого, а упакований хліб в свою чергу позбавлений цих недоліків та має більший термін придатності (2 — 5 діб). Тобто виробники гарантують Вам збереження протягом цього періоду споживчих властивостей продукту. 
✅ Відділ контролю якості стежить за дотриманням стандартів виготовлення продукції, контролює герметичність упаковки. Для більшого комфорту покупців хліб нарізається й упаковується порційно прямо на виробництві. Сучасні автоматизовані машини ріжуть його на однакові шматочки і упаковують, виключаючи вплив людини на процес. 
Купуйте упакований і нарізаний хліб — це зручно, гігієнічно та практично! Ви завжди можете купити половинку свого улюбленого хліба або спробувати новинку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *